Wyszukaj nieruchomość
Chcę
Typ nieruchomości
Powierzchnia w m2
Nr oferty
Cena w złotych


Biuro PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI było założycielem i jest obecnie członkiem Lubuskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami LUBSPON, które zostało powołane do życia 27 czerwca 2001 roku w Ratuszu Miejskim w Zielonej Górze, skupiające obecnie 20 pośredników w obrocie nieruchomościami z całego województwa lubuskiego.

Rejestracja Klienta w bazie danych PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI

Klient odwiedzając po raz pierwszy firmę PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI, po szczegółowym zapoznaniu się z jego potrzebami, rejestrowany jest bezpłatnie w bazie firmy.

Poszukiwanie

Od tej pory nasi pracownicy wykonują na rzecz Państwa szereg czynności pośrednictwa zmierzających do znalezienia oferty spełniającej Wasze oczekiwania. Oprócz bazy danych PROPERTY – NIERUCHOMOŚCI korzystamy również z ofert znajdujących się w innych biurach nieruchomości zrzeszonych w systemie MLS (ponad 500 biur nieruchomości z całej Polski). O nowych ofertach jesteście Państwo informowani drogą telefoniczną, e-mailową lub w innej wybranej przez siebie formie. Macie również Państwo możliwość obejrzenia ich na stronie www.property.zgora.pl, w gablotach reklamowych znajdujących się centrum w Zielonej Góry (przy ul. Kupieckiej, Żeromskiego i przy alei Niepodległości), a także w siedzibie firmy PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI.

Oglądanie nieruchomości

Wizyty z klientami na nieruchomościach możliwe są po wcześniejszym umówieniu się z pracownikiem firmy PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI.

Zakup na raty

Jeżeli przy zakupie będą się Państwo wspierać kredytem mieszkaniowym w siedzibie firmy PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI mają Państwo możliwość wstępnego zbadania swej zdolności kredytowej, zapoznania się z ofertą wielu banków oraz wypełnienia niezbędnych do kredytu dokumentów.

Zgłoszenie chęci zakupu

Klient zainteresowany nabyciem nieruchomości składa w PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI pisemną wolę jej nabycia z propozycją cenową. W celu przeprowadzenia negocjacji klient ma możliwość skorzystania z naszej pomocy, jak również spotkania się ze sprzedającym w siedzibie naszej firmy. Od tej pory oferta zostaje zablokowana na rzecz kupującego.

Przygotowanie stosownych dokumentów

Po wyrażeniu przez klienta pisemnej chęci zakupu danej nieruchomości dokumenty niezbędne do przeprowadzenia transakcji moga być gromadzone przez PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI i dostarczane do wskazanej uprzednio kancelarii notarialnej lub/oraz wybranego przez klienta banku. W siedzibie firmy PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI istnieje również możliwość skorzystania z usług rzeczoznawcy majątkowego celem sporządzenia operatu szacunkowego (jeden z dokumentów wymaganych często przez banki), jak również wykonania świadectwa charakterystyki energetycznej i ubezpieczenia nieruchomości.

Podpisanie umowy sprzedaży, przeniesienia własności nieruchomości etc.

Po uzgodnieniu terminu podpisania umowy sprzedaży, przeniesienia własności nieruchomości, etc. w formie aktu notarialnego strony spotykają się w wybranej przez siebie kancelarii notarialnej celem dopełnienia formalności związanych z zakupem.

Po zakupie...

Nasza kadra dalej dla Państwa pracuje. Na życzenie klienta sporządzamy protokoły zdawczo-odbiorcze, pomagamy w złożeniu dokumentów we właściwych instytucjach, ubezpieczamy nieruchomość, pomagamy przy „przepisaniu liczników” i zawarcia nowych, stosownych umów z dostawami mediów.


A jeżeli będą Państwo chcieli sprzedać w przyszłości zakupioną nieruchomość lub ponownie coś nabyć to zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Ostatnia aktualizacja: Po 15.04.24 | 12:43