Wyszukaj nieruchomość
Chcę
Typ nieruchomości
Powierzchnia w m2
Nr oferty
Cena w złotych


Biuro PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI było założycielem i jest obecnie członkiem Lubuskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami LUBSPON, które zostało powołane do życia 27 czerwca 2001 roku w Ratuszu Miejskim w Zielonej Górze, skupiające obecnie 20 pośredników w obrocie nieruchomościami z całego województwa lubuskiego.

Polityka prywatności PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI

Każdy użytkownik strony: www.property.zgora.pl - przeglądając, czytając, oraz używając ją akceptuje poniższe zasady.

 

PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w Polityce Prywatności.


Wszelkie dane osobowe oraz inne informacje podawane przez Użytkownika strony i przekazane do PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI za pośrednictwem strony internetowej: www.property.zgora.pl będą wykorzystywane wyłącznie na potrzeby świadczonych przez nasze biuro usług, zgodnie z zezwoleniem udzielonym przez użytkownika, a także z wymogami prawa polskiego - Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.).


PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI nie przekazuje i nie rozpowszechnia zgromadzonych danych osobowych oraz innych informacji przekazanych przez Użytkowników strony osobom trzecim lub instytucjom.
Informacje zawarte na stronie internetowej PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI, zwłaszcza ceny, dane techniczne dotyczące nieruchomości oraz warunki sprzedaży nie są prawnie zobowiązujące gdyż w rozumieniu przepisów prawa cywilnego informacje te nie stanowią oferty sprzedaży.

 

Dokładamy wszelkiej staranności by informacje podowane na naszej stronie internetowej były rzetelne i aktualne. Jednakże nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualną niedokładność, nieaktualność oraz niekompletność jakichkolwiek informacji zawartych na stronie: www.property.zgora.pl

 

Najlepiej przed podjęciem działań na podstawie informacji zawartych na stronie należy uprzednio je zweryfikować kontaktując się bezpośrednio z firmą PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI.
Strona internetowa: www.property.zgora.pl może zawierać hiperłącza (odnośniki) do innych stron w Internecie.
PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI nie ponosi żadnej odpowiedzialności, ani nie daje gwarancji na aktualność, dokładność, kompletność oraz autentyczność informacji zawartych na tych łączach. Użytkownik na własną odpowiedzialność korzysta z takich łączy zawartych na stronie firmy PROPERTY NIERUCHOMOŚCI.

 

Niektóre zakładki na naszej strony w celu ułatwienia korzystania z serwisu mogą wykorzystywać funkcję ciasteczek (cookies) czyli informacji zapisywanych przez serwer na komputerze użytkownika strony, które są udostępniane po ponownym połączeniu na tym samym komputerze. Warunkiem poprawnego działania i możliwości skorzystania z tej funkcji jest włączona funkcja ciasteczek w używanej przez użytkownika przeglądarki.

 

Zawartość strony internetowej: www.property.zgora.pl jest własnością firmy PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI i jest chroniona przepisami prawa, zgodnie Ustawą z dnia 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 94/24/83 z późn. zm.).

 

PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku korzystania z naszej strony internetowej przez użytkowników strony.

Ostatnia aktualizacja: Po 15.04.24 | 12:43