Wyszukaj nieruchomość
Chcę
Typ nieruchomości
Powierzchnia w m2
Nr oferty
Cena w złotych


Biuro PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI było założycielem i jest obecnie członkiem Lubuskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami LUBSPON, które zostało powołane do życia 27 czerwca 2001 roku w Ratuszu Miejskim w Zielonej Górze, skupiające obecnie 20 pośredników w obrocie nieruchomościami z całego województwa lubuskiego.

 

Biuro PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI było założycielem i jest obecnie członkiem Lubuskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami LUBSPON, które zostało powołane do życia 27 czerwca 2001 roku w Ratuszu Miejskim w Zielonej Górze, i które obecnie skupia 20 pośredników w obrocie nieruchomościami z całego województwa lubuskiego. Celem Stowarzyszenia jest podnoszenie poziomu świadczonych przez pośredników usług, integracja środowiska pośredników w obrocie nieruchomościami, współpraca z innymi podmiotami obsługującymi rynek nieruchomości, organizacja szkoleń i kursów. Stowarzyszenie to jest ważnym elementem życia gospodarczego w naszym regionie i jest postrzegane przez władze samorządową i banki jako ważny partner na rynku nieruchomości.

Aby dostarczać Państwu usług na najwyższym poziomie nie tylko ciągle podnosimy swoje kwalifikacje, ale również czynnie uczestniczymy w tym aby polski rynek nieruchomości był coraz bardziej profesjonalny i dostosowany do standardów światowych. Robimy to poprzez uczestnictwo w systemie MLS (System Wielokrotnego Oferowania z ang. Multiple Listing System), w ramach którego pośrednicy we wspólnej bazie danych gromadzą informacje dotyczące nieruchomości i udostępniają je sobie nawzajem, a którego organizatorem jest jest między innymi lokalne stowarzyszenie pośredników w obrocie nieruchomościami LUBSPON.

Również po to by wpływać na to by polski rynek nieruchomości był coraz bardziej profesjonalny jesteśmy zrzeszeni w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości – PFRN. Dzięki temu uczestniczymy w procesie ustawodawczym sprzyjającym rozwojowi polskiego rynku nieruchomości i umacniającym prawo własności, korzystamy z doświadczeń i wiedzy tysięcy profesjonalistów działających na tym rynku oraz uczestniczymy w szkoleniach organizowanych przez PFRN.

 

NASZ WKŁAD I CZYNNE UCZESTNICTWO W TEJ GAŁĘZI USŁUG OFEROWANYCH NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI JEST DLA PAŃSTWA GWARANCJĄ WYSOKIEJ JAKOŚCI I BEZPIECZEŃSTWA ŚWIADCZONYCH USŁUG.

Ostatnia aktualizacja: Po 15.04.24 | 12:43