Wyszukaj nieruchomość
Chcę
Typ nieruchomości
Powierzchnia w m2
Nr oferty
Cena w złotych


Biuro PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI było założycielem i jest obecnie członkiem Lubuskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami LUBSPON, które zostało powołane do życia 27 czerwca 2001 roku w Ratuszu Miejskim w Zielonej Górze, skupiające obecnie 20 pośredników w obrocie nieruchomościami z całego województwa lubuskiego.
Strona główna »Sprawdzona skuteczność

 

Jesteśmy skuteczni w swoich działaniach, albowiem oprócz wiedzy, którą dysponujemy stosujemy również szereg środków reklamowych, przyspieszających obsługę transakcji. Obsługujemy klientów w biurze posługując się komputerami i najnowocześniejszymi metodami, posiadamy specjalnie napisane dla biur nieruchomości programy komputerowe (wspomagające pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz wycenę nieruchomości). Posługujemy się komputerami i najnowocześniejszymi metodami jaką jest np. system MLS - System Wielokrotnego Oferowania Nieruchomości (ang. Multiple Listing System), który opiera się na współpracy pośredników z całej Polski. Taka współpraca pomiędzy pośrednikami i biurami obrotu nieruchomościami działającymi w Systemie opiera się na wysokiej jakości bazie danych zawierającej oferowane nieruchomości. Oferty są zawsze aktualne i dobrze opisane, co między innymi przyczynia się do skutecznej pracy naszego biura. Z uwzględnieniem różnic wynikających z prawa i odmienności rynku polskiego Lubuski System MLS jest wzorowany na amerykańskich rozwiązaniach cechujących się najwyższą skutecznością i profesjonalizmem. Biura uczestniczące w Systemie MLS współpracują ze sobą według regulaminu szczegółowo opracowanego przy konsultacjach z Amerykańskimi stowarzyszeniami pośredników.

Nasi klienci mogą oglądać oferty nieruchomości zarówno w postaci katalogów zdjęć z dokładanym opisem nieruchomości, ale także na monitorze komputera, czy na video. Umieszczamy również ogłoszenia i reklamy w dziennikach lokalnych (Gazeta Lubuska, Gazeta Wyborcza, Twoje finanse, Puls Gospodarczy), książkach telefonicznych (typu: Panorama Firm, Telekomunikacja, Polskie Książki Telefoniczne, Lubuski Spis Firm), różnych portalach internetowych. Posiadamy kilka gablot i stojaków reklamowych w centrum miasta będących własnością PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI, a znajdujących się w miejscach o największym nasileniu ruchu pieszych. Dysponujemy aktualizowaną i przejrzystą stroną www, posiadamy liczne kontakty z firmami ogólnoświatowymi.

Zawieszamy firmowe transparenty – banery o sprzedaży i wynajmie wprost na nieruchomościach. Przekazujemy oferty do biur stowarzyszonych w Lubuskim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami LUBSPON oraz do biur nieruchomości na terenie kraju współpracujących ze sobą a stowarzyszonych w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Współpraca z licencjonowanymi biurami nieruchomości, z którymi wymieniamy się ofertami na wyłączność, zwiększa prawdopodobieństwo transakcji.

Ostatnia aktualizacja: Po 15.04.24 | 12:43