Wyszukaj nieruchomość
Chcę
Typ nieruchomości
Powierzchnia w m2
Nr oferty
Cena w złotych


Biuro PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI było założycielem i jest obecnie członkiem Lubuskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami LUBSPON, które zostało powołane do życia 27 czerwca 2001 roku w Ratuszu Miejskim w Zielonej Górze, skupiające obecnie 20 pośredników w obrocie nieruchomościami z całego województwa lubuskiego.
Strona główna »Kontakt

 

Aby skorzystać z usług biura PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI prosimy o skontaktowanie się z nami od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17 w siedzibie naszego biura na ulicy Kupieckiej 43 w Zielonej Górze.
W inne dni i godziny: z umówionymi wcześniej Klientami.

Przez całą dobę czynna jest automatyczna sekretarka (68) 324-09-09 lub 605-190-290 i fax (68) 324-09-19. Istnieje również możliwość przesłania nam podstawowych informacji o oferowanej nieruchomości za pośrednictwem formularza zgłoszenia oferty, znajdujący się na naszej stronie www, albo wysłania e-mail’a, a skontaktujemy się z Państwem.

Pozwoli nam to na podstawowe zapoznanie się z ofertą, ewentualne udzielenia Państwu wskazówek do dalszego działania. Po wysłaniu formularza zgłoszenia lub e-mail’a oferty skontaktujemy się z Państwem jak to będzie możliwe najszybciej.

 


Uwaga !

  • wysłanie formularza zgłoszenie oferty nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy o pośrednictwo.

Mapa

Poniższa mapa przedstawia lokalizację naszego biura. 

Mapa Google

Oto lokalizacja naszego biura na mapie Google.
Ostatnia aktualizacja: Po 15.04.24 | 12:43