Wyszukaj nieruchomość
Chcę
Typ nieruchomości
Powierzchnia w m2
Nr oferty
Cena w złotych


Biuro PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI było założycielem i jest obecnie członkiem Lubuskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami LUBSPON, które zostało powołane do życia 27 czerwca 2001 roku w Ratuszu Miejskim w Zielonej Górze, skupiające obecnie 20 pośredników w obrocie nieruchomościami z całego województwa lubuskiego.

Działamy na lubuskim rynku już od 1995 roku !!!

PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI działa na lubuskim rynku nieruchomości już od 1995 roku. Zdobyte wykształcenie oraz nabyte doświadczenie w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, wyceny nieruchomości oraz doradztwa ubezpieczeniowego pozwalają nam na świadczenie usług na bardzo wysokim poziomie. Posiadamy również bardzo dużą wiedzę niezbędną do prawidłowego sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej obiektów i audytów energetycznych.

Jesteśmy biurem rodzinnym

Nasze biuro jest biurem rodzinnym - uzupełniamy się nawzajem wiedzą i specjalizacją. Od początku istnienia biura pracujemy w tej samej siedzibie - na Kupieckiej nr 43, która jest naszą własnością.

Profesjonalna obsługa

Profesjonalna obsługa przez osoby posiadające wymagane prawem licencje zawodowe, bardzo duże doświadczenie związane z rynkiem obrotu nieruchomościami oraz ogromną wiedzę pokrewną niezbędną do świadczenia tego typu usług.

Licencja i uprawnienia

Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, rzeczoznawcy majątkowego (uzyskanego przez ukończenie studiów i wieloletnią praktykę) oraz uprawnienia do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej i audytów energetycznych.

Wysoki standard świadczonych usług

Usługi świadczone przez PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI charakteryzują się wysokim standardem dzięki posiadanej bardzo dużej fachowej wiedzy związanej nie tylko ściśle z nieruchomościami, ale również wiedzy pokrewnej, niezbędnej do kompleksowego świadczenia tego typu usług tj. wiedzy z zakresu prawa cywilnego, handlowego, podatkowego, bankowego.

Doświadczenie

Właściciel biura ma bardzo duże doświadczenie w negocjacjach, potrafi wynegocjować najlepsze warunki dla swoich klientów oraz prowadzić trudne i skomplikowane sprawy.

Kompleksowa obsługa

Oferowanie kompleksowej obsługi (poza obrotem nieruchomościami zajmujemy się wyceną, pomocą w zakresie finansowania i ubezpieczania nieruchomości, doradztwem, sporządzaniem świadectw charakterystyki energetycznej i sporządzaniem audytów energetycznych).

Największy w Polsce System MLS

Nasza współpraca z innymi biurami nieruchomości za pomocą największego w Polsce systemu MLS – Wielokrotnego Oferowania Nieruchomości (ang. Mulitple Listing System) – ponad 500 biur w Polsce. Dzięki temu zgłaszając ofertę do naszego biura, na rzecz państwa będzie pracowało wielu pośredników i wiele biur nieruchomości z różnych miast. Państwa oferta będzie dostępna w innych biurach nieruchomości, również poza Zieloną Górą, a Państwo rozliczają się z tylko jednym biurem nieruchomości - czyli z nami.

Bezpieczeństwo transakcji

Posiadamy ubezpieczenie OC, gwarantujące bezpieczeństwo przeprowadzanych w naszym biurze transakcji.

Obsługa obcokrajowców

Mamy również doświadczenie w obsłudze obcokrajowców, współpracujemy na stałe z kontrahentami z zagranicy, z którymi porozumiewamy się w języku angielskim i niemieckim.

Założyciel LUBSPON-u i członek PFRN

Jesteśmy założycielami Lubuskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami LUBSPON, członkiem Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych w Zielonej Górze, a także członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, (co przyczynia się do zdobycia nowej wiedzy i pozwala na szybką wymianę informacji).

Różne formy prezentacji ofert

Stosujemy różne formy prezentacji ofert (katalogi zdjęć, filmy video, ogłoszenia i reklamy w gazetach, gablotach i stojakach – umieszczonych w centrum miasta, umieszczania banerów reklamowych na nieruchomościach, tablic reklamowe). Jako jedyne biuro w Polsce prezentujemy oferty za pomocą filmów video na naszej stonie internetowej. Potencjalny zainteresowany nieruchomością może odbyć wirtualną podróż po nieruchomości.

Nowoczesne programy komputerowe

W naszej pracy posługujemy się komputerami i nowoczesnymi programami komputerowymi specjalnie napisanymi dla biur nieruchomości, które wspomagają naszą pracę i obsługę klientów.
Ostatnia aktualizacja: Po 15.04.24 | 12:43