Wyszukaj nieruchomość
Chcę
Typ nieruchomości
Powierzchnia w m2
Nr oferty
Cena w złotych


Biuro PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI było założycielem i jest obecnie członkiem Lubuskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami LUBSPON, które zostało powołane do życia 27 czerwca 2001 roku w Ratuszu Miejskim w Zielonej Górze, skupiające obecnie 20 pośredników w obrocie nieruchomościami z całego województwa lubuskiego.

Rejestracja klienta w bazie danych PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI

Klient odwiedzając po raz pierwszy firmę PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI, po szczegółowym zapoznaniu się z jego potrzebami, rejestrowany jest bezpłatnie w bazie firmy.

Poszukiwanie

Od tej pory nasi pracownicy wykonują na rzecz Państwa szereg czynności pośrednictwa zmierzających do znalezienia oferty spełniającej Wasze oczekiwania. Oprócz bazy danych PROPERTY – NIERUCHOMOŚCI korzystamy również z ofert znajdujących się w innych biurach nieruchomości zrzeszonych w systemie MLS (ponad 500 biur z całej Polski). O nowych ofertach jesteście Państwo informowani drogą telefoniczną, e-mailową lub w innej wybranej przez siebie formie. Macie również Państwo możliwość obejrzenia ich na stronie www.property.zgora.pl, w gablotach reklamowych znajdujących się centrum Zielonej Góry (przy ul. Kupieckiej, Żeromskiego i przy alei Niepodległości), a także w siedzibie firmy PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI.

Oglądanie nieruchomości

Wizyty z klientami na nieruchomościach możliwe są po wcześniejszym umówieniu się z pracownikiem firmy PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI.

Zgłoszenie chęci najmu

Klient zainteresowany daną nieruchomością składa w PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI pisemną wolę jej najęcia wraz z propozycją cenową. W celu przeprowadzenia negocjacji klient ma możliwość skorzystania z naszej pomocy, jak również spotkania się z wynajmującym w siedzibie naszej firmy. Od tej pory oferta zostaje zablokowana na rzecz najemcy.

Podpisanie umowy najmu

Pomagamy Państwu w przygotowaniu umowy najmu. Na życzenie klienta sporządzamy protokoły zdawczo-odbiorcze, pomagamy w złożeniu dokumentów we właściwych instytucjach, ubezpieczamy nieruchomość, pomagamy przy „przepisaniu liczników” i zawarcia nowych, stosownych umów z dostawcami mediów.
Ostatnia aktualizacja: Cz 17.09.20 | 11:35