Wyszukaj nieruchomość
Chcę
Typ nieruchomości
Powierzchnia w m2
Nr oferty
Cena w złotych


Biuro PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI było założycielem i jest obecnie członkiem Lubuskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami LUBSPON, które zostało powołane do życia 27 czerwca 2001 roku w Ratuszu Miejskim w Zielonej Górze, skupiające obecnie 20 pośredników w obrocie nieruchomościami z całego województwa lubuskiego.
Strona główna »O firmie
PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI Zielona Góra

Kamiennica, przy ulicy Kupieckiej nr 43, w której - na I piętrze - znajduje się biuro PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI.

Z powodzeniem działamy na lubuskim rynku nieruchomości od 1995 roku. Jesteśmy prężną, operatywną i aktywnie rozwijającą się firmą, a świadczone przez nas usługi zgodne są z Kodeksem Etyki i Standardami Zawodowymi Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, rzeczoznawcy majątkowego oraz doradcy ubezpieczeniowego – zdobyte dzięki ukończeniu wyższych studiów, długoletniej praktyce i uzyskaniu pozytywnego wyników na egzaminach państwowych. Posiadamy również uprawnienia do sporządzania świadectw (certyfikatów) charakterystyki energetycznej budynków oraz audytów energetycznych. Zgodnie z obowiązującą Ustawą o Gospodarce Nieruchomościami posiadamy również ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej OC, które gwarantuje Państwu bezpieczne przeprowadzenie transakcji przez nasze biuro. Jesteśmy także członkiem – założycielem Lubuskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami LUBSPON, członkiem Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych w Zielonej Górze oraz członkiem Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości w Zielonej Górze, dlatego nawiązując z nami kontakt mogą Państwo liczyć na profesjonalną i rzetelną obsługę dobrze wyszkolonych osób pracujących w naszym biurze.
PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI Zielona Góra

Jedno z pomieszczeń, znajdujące się w naszym biurze.

Od początku istnienia kierujemy się w swojej działalności troską o dobro Naszego klienta i jego interesów, a osiągamy to dzięki odpowiedniemu wykształceniu, wyspecjalizowanej kadrze i doświadczeniu zawodowemu.

W naszej firmie klient nie musi się o nic martwić. To my jesteśmy tu po to, aby całą pracę przyjąć na siebie. Obsługujemy klientów w biurze posługując się komputerami i najnowocześniejszymi metodami, posiadamy specjalnie napisane dla biur nieruchomości programy komputerowe (wspomagające pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz wycenę nieruchomości).

PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI Zielona Góra

Widok na pomieszczenie biurowe, w którym są obsługiwani nasi Klienci.

Klienci naszej firmy mają także dostęp do poczty elektronicznej: property@property.zgora.pl, a także wgląd na nasze strony www.property.zgora.pl w Internecie. Posługujemy się również nowoczesnym, skutecznym narzędziem jakim jest dla pośredników MLS – System Wielokrotnego Oferowania Nieruchomości (ang. Multiple Listing System), który opiera się na współpracy pośredników z całej Polski. Taka współpraca pomiędzy pośrednikami i biurami obrotu nieruchomościami działającymi w Systemie opiera się na wysokiej jakości bazie danych zawierającej oferowane nieruchomości. Oferty są zawsze aktualne i dobrze opisane, co między innymi przyczynia się do skutecznej pracy naszego biura.

Nasi Klienci mogą oglądać oferty nieruchomości zarówno w postaci katalogów zdjęć z dokładnym opisem nieruchomości, ale także na monitorze komputera, czy na video. Posiadamy również wiele reklam – gablot ze zdjęciami nieruchomości do sprzedaży i wynajmu w centrum miasta (np. na ulicy Kupieckiej, alei Niepodległości, ulicy Żeromskiego). Umieszczamy również ogłoszenia i reklamy w dziennikach lokalnych (Gazeta Lubuska, Gazeta Wyborcza, Twoje finanse, Puls Gospodarczy), książkach telefonicznych (typu: Panorama Firm, Telekomunikacja, Polskie Książki Telefoniczne, Lubuski Spis Firm), różnych portalach internetowych.

PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI Zielona Góra

Wejście do naszego biura przed, którym znajduję się gablota z ofertami.

Zawieszamy firmowe transparenty – banery o sprzedaży i wynajmie wprost na nieruchomościach, przekazujemy oferty do biur stowarzyszonych w Lubuskim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami LUBSPON oraz do biur nieruchomości na terenie kraju współpracujących ze sobą a stowarzyszonych w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

 

Od 1995 roku zajmujemy się między innymi:

  • Sprzedażą, kupnem, wynajmowaniem i dzierżawą nieruchomości,
  • Wyceną nieruchomości,
  • Ubezpieczeniami mienia,
  • Sporządzaniem świadectw (certyfikatów) charakterystyki energetycznej,
  • Sporządzaniem audytów energetycznych.Ponadto doradzamy klientom w zakupie nieruchomości według ich potrzeb i spodziewanego dochodu w przyszłości. Inwestycje te wspieramy kredytami bankowymi, będąc partnerami wielu banków zarówno krajowych jak i zagranicznych.

PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI Zielona Góra

Jedna z naszych wielu gablot z ofertami nieruchomości. Ta znajduje się przy Alei Niepodległości.

W zakres naszych usług wchodzi badanie stanu prawnego nieruchomości, doradztwo i pomoc w zakresie finansowania, kredytowania i ubezpieczania nieruchomości. Jesteśmy partnerami takich instytucji finansowych jak: PeKaO S.A, Bank Zachodni WBK S.A., GE Money Bank S.A., MultiBank – BRE Bank S.A.., Bank Millenium S.A., Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW. Nasi stali klienci mogą liczyć na specjalne bonifikaty.

Pomimo, że siedziba firmy znajduje się w Zielonej Górze, to dzięki współpracy z biurami nieruchomości z innych regionów obejmujemy swoją działalnością zachodnią Polskę.

PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI Zielona Góra

Kolejna gablota z ofertami nieruchomości znajdująca się na deptaku - ta jest na ul. Żeromskiego.

Dewizą naszej firmy jest wiarygodność i profesjonalizm. Obsługiwaliśmy w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami oprócz "niezliczonej" ilości osób fizycznych także znane firmy takie jak dla przykładu: "Professional Web Services spółka z o.o., Panorama Firm, Incasso - Reform spółka z o. o., Petrochemia Płock, McDonald's, Zielonogórskie Kopalnie Surowców Mineralnych, developer-ów, duże firmy budowlane np. Eko-bud, "Nadstaga" i inne.

Dzięki dużemu doświadczeniu nabytemu w czasie naszej wieloletniej działalności, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksową i profesjonalną obsługę - począwszy od przedstawienia oferty, poprzez przeprowadzenie transakcji, do świadczenia usług po-transakcyjnych.

Dlatego współpraca z nami i skorzystanie z naszych usług zapewni Państwu wiele zadowolenia.

Biuro nasze zlokalizowane jest w ścisłym centrum Zielonej Góry - na deptaku. Czynne jest w dni powszednie od 900 do 1700, w soboty od 1000 do 1400
(z umówionymi wcześniej klientami).

ZAPRASZAMY !!!

PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI Zielona Góra

Wejście do kamiennicy, w której na I piętrze znajduję się PROPERTY- NIERUCHOMOŚCI.

Ostatnia aktualizacja: Po 15.04.24 | 12:43