Wyszukaj nieruchomość
Chcę
Typ nieruchomości
Powierzchnia w m2
Nr oferty
Cena w złotych


Biuro PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI było założycielem i jest obecnie członkiem Lubuskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami LUBSPON, które zostało powołane do życia 27 czerwca 2001 roku w Ratuszu Miejskim w Zielonej Górze, skupiające obecnie 20 pośredników w obrocie nieruchomościami z całego województwa lubuskiego.
Strona główna »Bezpieczeństwo transakcji

 

W biurze PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI klient czuje się bezpieczny. Po pierwsze zapewniamy kompleksową obsługę transakcji, a co za tym idzie – dbamy o czas Klienta. Po drugie posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej OC pośrednika w obrocie nieruchomościami, potwierdzone polisą 6563/D8/560/2009. Klient obsługiwany w biurze PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI może mieć pewność, że informacje które nam przekazuje są traktowane jako poufne. Sposoby przechowywania i archiwizacji danych są zgodne z wymogami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 roku.

System MLS, w którym uczestniczymy, umożliwia współpracę tylko z jednym zaufanym pośrednikiem, który ma obowiązek skrupulatnie weryfikować potencjalnych klientów. Organizatorem Systemu MLS jest lokalne stowarzyszenie pośredników w obrocie nieruchomościami, organizacje zawodowe dbające o jak najwyższy poziom pośredników w Polsce, którzy są poddawani kontroli pod względem przestrzegania standardów zawodowych i zasad etyki zawodowej.

Ostatnia aktualizacja: Po 15.04.24 | 12:43